Brafitting - Poznań
i okolice

Profesjonalny dobór rozmiaru i typu biustonosza w Poznaniu
Twój biustonosz może być wygodny i jednocześnie piękny - przekonaj się sama!

Brafitting

O co w tym chodzi?

Brafitting - coraz częściej widzimy to hasło na witrynach salonów z bielizną, ale czy wszystkie wiemy co to za usługa i na czym polega?

Tłumacząc dosłowanie na język polski, brafitting to dopasowanie biustonosza. Dodając do tego wykwalifikowaną brafiterkę, możemy rozwinąć nazwę tej usługi i powiedzieć, że jest to profesjonalne dopasowanie biustonosza.

Doświadczona i wykwalifikowana brafitterka jest w stanie precyzyjnie dobrać biustonosz do indywidualnych wymagań i do sylwetki Klientki. Dobra i zaangażowana brafiterka zna budowę kobiecego ciała, dzięki temu potrafi idealnie doradzić jaki model stanika będzie odpowiedni dla Klientki a po zmierzeniu obwodów zaproponuje pasujący rozmiar.

blog-post-image
Istotne informacje
Dlaczego nie sieciówki?

Czy to Poznań czy inne miasto w Polsce, średnio 80% kobiet nosi źle dobrany biustonosz. Prawdopodobnie dlatego, że wybierają je w sieciówkach, bez wsparcia obsługi i podstawowej wiedzy. Właściwie to nie chodzi tu tylko o Polskę, bo statystyki na świecie wyglądają podobnie.

Ten trend zaczyna się na szczęście zmieniać. Brafitting w Poznaniu się rozwija, coraz więcej kobiet zdaje sobie sprawę, że dobrze dobrany biustonosz to kwestia nie tylko wyglądu ale też zdrowia i komfortu. Przekonaj się na własnej skórze :)

Zapraszamy do Salonu DASHA - profesjonalny brafitting Poznań i okolice.

blog-post-image
Zapraszamy
Brafitting w DASHA Poznań

Odwiedzjąc Salon DASHA, znajdujący się w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 33 zawsze zostaniesz obsłużona przez doświadczoną brafitterkę. Duży wybór modeli i rozmiarów, pozwoli na zaproponowanie odpowiedniego biustonosza. Pamiętaj, że dobrze dobrany biustonosz ma wpływ nie tylko na podniesienie walorów estetycznych, ale tównież:

  • odciąża Twój kręgosłup i ramiona,

  • zapobiega wadą postawy,

  • pomaga utrzymać jędrność biustu,

  • podnosi, zbiera i modeluje piersi,

  • poprawia sylwetkę i podkreśla talię,

  • daje dyskrecję podczas karmienia.

blog-post-image
Twój komfort
Brafitting a intymność

Podczas wizyty w Salonie DASHA nie musisz być naga, pozostajesz w swojej bieliźnie. Brafiterka nie będzie dotykać Twojego ciała, jeśli sobie tego nie życzysz. Po przymierzeniu biustonasza jedynie go poprawi i odpowiednio ułoży.

W Salonie DASHA w Poznaniu szczególnie dbamy o Twoją intymność, odpowiednie umiejscowienie przymierzalni oraz solidne zasłony sprawiają, że przymierzanie biustonoszy jest komfortowe i przyjemne.

Usługa brafittingu świadczona jest przed certyfikowaną i doświadczoną brafitterkę, która również zadba o Twój komfort i intymność podczas sesji brafittingowej.